فلش مموری تبلیغاتی - هدایای تبلیغاتی اورجینال
یکی دیگر از کارهای هدایای تبلیغاتی اورجینال فروش انواع فلش مموری کارتی و فلزی و پاور بانک تبلیغاتی می باشدبخصوص فلش مموری کارتی طرح کارت ویزیت که این فلش بخاطر کم حجم بودن شکل ظاهری آن مورد تایید خیلی از مدیران شرکتها از جمله : چوب ایران ، بانک دی ، شرکت … ایرانیان و دفتر نمایندگی مقام معظم رهبری جهت تبلیغات آنها رضایت مندی خیلی خوب را برای هدایای تبلیغاتی اورجینال به ارمغان آمرده است .
هدایای تبلیغاتی اورجینال برای تامین چاپ و تبلیغات هر نوع برندی میتواند برای رضایت مشتریان از جوهرهای ژاپنی برای کیفیت چاپ و شفاف بودن کار ، رضایت مندی مشتریان را تامین می نماید .

هدایای تبلیغاتی اورجینال

درباره ما

گروه هدایای تبلیغاتی اورجینال با مدیریت آقای حسین محمدیه از سال 1388 در زمینه واردات انواع فلش مموری های تبلیغاتی آغاز گردیده و این مجموع افتخار همکاری در جهت فروش انواع مموری کارت ( کارت حافظه ) به شرکت های خاص جهت تامین لوازم اولیه آنها را بصورت فوری و با گارانتی معتبر برای آنها تامین نموده است .
گروه هدایای تبلیغاتی اورجینال بخاطر رضایت مندی مدیران شرکت های مختلف پیشنهاد ساخت فلش مموری های تبلیغاتی اختصاصی را بصورت لگو و یا هر نوع برندی را به دیگر مدیران کارخانجات معرفی می نماید در این زمینه نتیجه خیلی عالی با افتخار همکاری با مدیران بانک سپه و بانک کشاورزی و بانک پاسارگاد نتیجه خوبی به ارمغان آورده است .
فلش مموری تبلیغاتی - هدایای تبلیغاتی اورجینال

با یک تماس با ما چه چیزی دریافت می کنید ؟

گارانتی منحصر به فرد

تضمین کیفیت

خریدی ایده آل

مشاوره