فلش مموری کارتی کد D101

فلش مموری کارتی کد D101

فلش مموری کارتی کد D101

 در صنعت تبلیغات مخاطبین به دنبال وسیله کوچک و کم حجم میگردنند و فروشگاه اورجینال فلش مموری کارتی و فلش مموری تبلیغاتی که همانند فلش مموری تبلیغاتی چرمی و فلش مموری تبلیغاتی کریستالی میباشد را معرفی مینماید که اینها ابزاری هستند که عموم مردم از انها استفاده مینمایند و این فلشها ابزاری هستند که همه شرکتهای تبلیغاتی انها را می پسندند و فلش مموری کارتی وسیله ای است که مورد نیاز همه قرار میگیردو فلش مموری کارتی از جهت شرکتهای تبلیغاتی بسیار جذاب و برای مشتریان زیباترین فلش مموری تبلیغاتی محسوب میشود و فلش مموری کارتی محصول کوچکی است که در کیف دستی کوچک جا میشود و مردم انرا به راحتی حمل میکنند پس این ابزار کوچک کارامد خوبی برای شرکتهای تبلیغاتی دارد و اگر این ابزار همانند فلش مموری کارتی در دسترس نباشد چگونه میتوان اطلاعات بدست امده را به نمایش عموم گذاشته و انرا به دیگران معرفی نمود و این وسیله دیجیتالی خود از یک تکنولوژی برتری درست شده است و بهترین گزینه برای تبلیغات همین فلش مموری کارتی و فلش مموری تبلیغاتی میباشد .

فلش مموری کارتی جزو ارزان ترین نمونه های فلش مموری تبلیغاتی است که برای کسب و کار ما و معرفی ان بسیار کار آمد است هم چنین فلش مموری تبلیغاتی کارتی میتواند در دو متریال pvc و فلزی باشد که امروزه نمونه pvc مرسوم تر است و این دلایل مشهودی دارد از جمله وزن بالای فلش مموری فلزی و اینکه به دلیل متریال فلز به کار رفته در بدنه این محصول قیمت آن نسبت به نمونه پلاستیکی آن بالاتر است . در اوایل تولید فلش مموری طرح کارت ویزیت هر دوی این متریال ها تولید شد ولی نهایتا با گذشت زمان نمونه فلزی کنار گذاشته شد و از نمونه pvc استقبال شد . برخی از افراد با ابعاد این فلش مموری مشکل دارند و آن را دست و پا گیر میدادند حال اینکه بسیاری از مشتریان این فلش آن را به دلیل فضای گسترده آن برای چاپ بسیار مناسب میدادند و شاهد این هستیم که هر ساله از این فلش مموری کارتی برای هدیه دادن به همکاران و یا مشتریان خود استفاده میکنند . یکی از ارگان هایی که هرساله از این نمونه فلش استفاده میکند 

دانشگاه سراسری تهران است که برای دانشجویان و اساتید دانشگاه این خدیه را تدارک میبیند و آن را با اطلاعات مورد نیاز پر کرده و در سمینارهایی با مضامین مختلف به مخاطبان خود ارائه میدهد و شاید سالیانه 600 الی 700 عدد فلش مموری کارتی را مورد سفارش قرار دهد . قسمت عمده خرید این ارگان نمونه کارتی است ولی در معدود شرایطی از فلش مموری فلزی نیز استفاده کرده و لوگوی دانشگاه را بر روی نمونه فلزی حک لیزر کرده اند . امیدوارم این توضیحات شما ار در انتخاب و چرایی انتخاب هدایای تبلیغاتی از جمله فلش مموری تبلیغاتی یاری دهد . ارگان های بسیار زیاد دیگری از این هدیه تبلیغاتی برای خوشنود ساختن مخاطبان خود استفاده کرده اند و به دلیل توفیق این محصول در مثمر ثمر واقع شدن تبلیغات افراد باعث شده همچنان مورد استقبال و علاقه مخاطبان خود باشد . 

 

Date

29 November 2015

Categories

کارتی