مقایسه فلش مموری کارتی و دیگر انواع فلش مموری تبلیغاتی

کدام فلش مموری تبلیغاتی را انتخاب کنیم؟ فلش مموری تبلیغاتی کریستالی؟ فلش مموری تبلیغاتی فلزی؟ فلش مموری تبلیغاتی چرمی؟ یا فلش مموری کارتی؟

در ادامه به مقایسه این 4 نوع فلش مموری تبلیغاتی می پردازیم تا بتوانید راحت تر تصمیم بگیرید که کدامیک از این فلش مموری های تبلیغاتی برای شما مناسب تر است!

فلش مموری کارتی از یک کارت pvc به ابعاد 8 در 5 سانتیمتر تشکیل شده است که می توان بر هر دو طرف این کارت طرح و لوگوی خود را چاپ نمود ولی فلش مموری تبلیغاتی کریستالی به این شکل نمی باشد این فلش مموری تبلیغاتی از کریستال یعنی شیشه فشرده تشکیل شده است که ابعاد ان کوچک بوده و انداره طول ان 6 سانتیمتر و عرض ان 2 سانتی متراست و مشتری با انتخاب فلش مموری تبلیغاتی کریستالی فقط میتواند یک آرم یا یک لوگو را برو آن لیزر کند و طرح مورد نظر روی فلش مموری تبلیغاتی کریستالی حک لیزری می شود. مزیت فلش مموری تبلیغاتی کریستالی جذابیت ظاهری و شیک و جذاب بودنش است .

فلش مموری تبلیغاتی فلزی جنس اش از استیل بوده و فقط برای لیزر تبلیغ میتوان از دو یا سه کلمه، ادرس سایت، تلفن و یا لوگواستفاده کرد و فضای تبلیغاتیش به اندازه فلش مموری کارتی زیاد نیست. در فلش مموری کارتی فضای کافی در دو طرف کارت موجود میباشد .مزیت فلش مموری تبلیغاتی فلزی ظاهر زیبا و محکم بودن و با دوام بودنشان است.

فلش مموری تبلیغاتی چرمی هم با ظاهر چرمی و دوخت زیبا هدیه تبلیغاتی زیبایی است اما این فلش هم محدودیت در فضا برای حک کردن اطلاعات دارد. روی این فلش مموری اطلاعاتی در حد لوگو و شماره تماس و نام را می توان حک کرد و مانند فلش مموری کارتی نمی توان در دو طرف آن اطلاعات زیاد و تصویر چاپ کرد. اما به دلیل چرمی بودن جلوه خاصی دارد و می توان از آن به عنوان جاکلیدی استفاده کرد مقایسه فلش مموری تبلیغاتی و فلش مموری کارتی