فلش مموری کارتی چیست؟

امروزه یکی از بهترین هدایای تبلیغاتی که توسط شرکتهای تبلیغاتی پیشنهاد می شود فلش مموری کارتی است که طرحی مشابه کارت  ویزیت میباشد اگر بخواهیم فلش مموری کارتی را تعریف کنیم فلش مموری کارتی از جنس PVC بوده که نوعی پلاستیک میباشد که دور تا دور این کارت پلاستیکی دارای انحنا هایی که توسط دستگاههای خاصی برش خورده است وسط این یک چیپست قرار میگیرد که در حقیقت همان فلش مموری است. پس فلش مموری کارتی در حقیقت یک فلش مموری است که در یک کارت تبلیغاتی PVC قرار دارد.

کار چیپست در فلش مموری کارتی چیست ؟ این چیپست از یک برد مشکی که از لایه های سخت آی سی دار میباشد تشکیل شده است و اندازه این چیپست در فلش مموری کارتی به طول 2 سانت و عرض ان بصورت یک سانت میباشد. وظیفه چیپست نگهداری و انتقال اطلاعات کپی شده در حافظه خود به دستگاههای دیگر همانند لپ تاپ، تبلت و کامپیوتر میباشد پردازش و نقل انتقالات اطلاعات توسط این آی سی انجام می گیرد. این آی سی ها در تایوان وژاپن ساخته می شوند. سرعت فلش مموری بستگی به پردازش لایه های برد دارد. چیپست های با کیفیت ارائه شده توسط اورجینال سرعت ایده آلی را برای فلش مموری های کارتی بوجود میاورد .

چگونه میتوان صنعت چاپ را در فلش ممورهای کارتی که همانند فلش ممورهای تبلیغاتی میباشد تعریف کرد و چه شرکتهایی برای تبلیغات کار خودشان به صنعت چاپ اهمیت میدهند ؟ در جواب امروزه چاپخانه های وجود دارد که از رنگهای خاص امریکایی که شامل ترکیبات پودر های درجه یک برای چاپ فلش مموری کارتی استفاده نموده و این رنگ در زمان چاپ بر روی فلش مموری کارتی یک لایه یو وی را بوجود می اورد و سطح این فلش مموری تبلیغاتی را درخشنده و زبیا میسازد . فلش مموری کارتی به عنوان یکی از زیرشاخه های فلش مموری تبلیغاتی، یک هدیه بسیار شیک و ارزشمند است.

فلش مموری کارتی