انتخاب فلش مموری تبلیغاتی از نظر حجم و قیمت

دراین مطلب به نحوه انتخاب فلش مموری تبلیغاتی و فلش مموری کارتی بر اساس ظرفیت و قیمت می پردازیم.

 

فلش مموری تبلیغاتی

 

فلش مموری تبلیغاتی 8 گیگ:

فلش مموری تبلیغاتی و فلش مموری کارتی با ظرفیت 8 گیگ

مهمترین دلیل برای انتخاب فلش مموری تبلیغاتی یا فلش مموری کارتی با ظرفیت 8 گیگ، مقرون به صرفه بودن آن از جهت هزینه است. فلش مموری تبلیغاتی 8 گیگ از نظر هزینه و قیمت انتخاب خوبی در اختیار مشتری قرار می دهد و در عین حال فضای ذخیره سازی قابل قبولی را به کاربر ارائه می کند. انتخاب فلش مموری تبلیغاتی یا فلش مموری کارتی با فضای کمتر توصیه نمی شود زیرا حجم ذخیره سازی کمی در مقایسه با فلش تبلیغاتی 8 گیگ دارند و در عین حال تفاوت قیمتشان با فلش مموری تبلیغاتی 8 گیگ کم است.

 

فلش مموری تبلیغاتی و فلش مموری کارتی با ظرفیت 16 گیگ

فلش مموری تبلیغاتی یا فلش مموری کارتی با ظرفیت 16 گیگ تناسبیت میان قیمت و کارایی فلش مموری تبلیغاتی که ارتباط مستقیم با حجم فلش مموری تبلیغاتی دارد. فلش مموری تبلیغاتی 16 گیگ حجم ذخیره سازی قابل قبولی دارد و می توان در حال حاضر آن را متداول ترین نوع فلش مموری از نظر ظرفیت دانست. در عین حال قیمت مناسب و قابل قبولی دارد. هدیه دادن یک فلش مموری تبلیغاتی یا یک فلش مموری کارتی 16 گیگ به مشتریانتان علاوه بر خوشحال کردنشان، یک ابزار مفید و کاربردی که همیشه به همراه داشته باشند را در اختیارشان قرار می دهد.

 

فلش مموری تبلیغاتی و فلش مموری کارتی با ظرفیت 64 گیگ

یگ هدیه ویژه و لوکس! فلش مموری تبلیغاتی با حجم 64 گیگ ممکن است نسبت به فلش مموری های تبلیغاتی با حجم پایین تر مقداری گرانقیمت تر باشد اما این تفاوت قیمت ارزشش را دارد! حداقل از دیدگاه دریافت کننده این فلش مموری تبلیغاتی که اینگونه خواهد بود! فلش مموری تبلیغاتی 64 گیگ با ظرفیت بالای خود و فراهم کردن امکان جابه جا کردن حجم عظیمی از اطلاعات بسیار محبوب مشتریان شما خواهد شد. یک مزیت دیگر فلش مموری تبلیغاتی 64 گیگ این است که با توجه به گنجایش بالای آن می توانید اطلاعات اولیه زیادی از جمله تصاویر محصولات و کاتالوگ های با کیفیت بالا و حتی فیلم های تبلیغاتی خود را در آن قرار داده و سپس به مشتری هدیه کنید تا مشتری شما علاوه بر آشنایی بیشتر با شما و محصولاتتان، کاتالوگ کامل محصواتتان را دائما در اختیار داشته باشد و نه تنها خود از آن ها استفاده کند بلکه به آن را به دیگران هم نشان داده و به نوعی به همکار فروش شما تبدیل شود.

 

با توجه به جمیع این موارد و مزایا و قابلیت های هر یک و بودجه ای که در نظر گرفته اید می توانید بهترین انتخاب فلش مموری تبلیغاتی را برای نیازهای تبلیغاتی خود داشته باشید و برای مشورت و راهنمایی بیشتر در زمینه انتخاب فلش مموری تبلیغاتی نیز می توانید با ما تماس بگیرید.