فلش مموری تبلیغاتی

فلش مموری تبلیغاتی یکی از بهترین انتخاب ها برای هدیه تبلیغاتی است زیرا مفید و کاربردی بودن و همراه داشتن دائمی فلش مموری باعث می شود تبلیغات شما همیشه در معرض دید باشد. فلش مموری تبلیغاتی یکی از اولین انتخاب های شرکت ها و سازمان های بزرگ و معتبر است که به وضوح سطح بالاتری نسبت به دیگر هدایای تبلیغاتی مانند خودکار یا ساعت دارد. فلش مموری تبلیغاتی انواع مختلفی دارد از جمله فلش مموری کارتی، فلش مموری تبلیغاتی چرمی، فلش مموری تبلیغاتی فلزی، فلش مموری تبلیغاتی کریستالی.

فلش مموری تبلیغاتی

فلش مموری کارتی

فلش مموری کارتی یکی از انواع فلش مموری تبلیغاتی است که ظاهری شبیه به کارت ویزیت دارد و می توان اطلاعات زیادی را بر روی آن چاپ کرد. فلش مموری های کارتی را می توان در حجم های مختلف 2،4،8،16 گیگابایتی و... سفارش داد. جنس این فلش ها از PVC یوده و از دوام بالایی برخوردارند و چاپ روی آن ها نیز پاک نمی شود. بر روی فلش مموری کارتی می توان نام شرکت یا سازمان، لوگو، تصویر، اطلاعات تماس و... را چاپ کرد و این مزیت فلش مموری کارتی نسبت به دیگر انواع فلش مموری تبلیغاتی است.

فلش مموری کارتی

فلش مموری تبلیغاتی چرمی

فلش مموری چرمی هم یکی دیگر از انواع فلش مموری های تبلیغاتی است ظاهری زیبا و خوشدوخت دارد و چرم استفاده شده در آن از کیفیت و دوام بالایی برخوردار است. در فلش مموری های تبلیغاتی چرمی می توان نام و لوگو را به وسیله لیزر بر روی چرم حک کرد. این فلش مموری های تبلیغاتی با ظاهر جذاب و تبلیغات حک شده بر آن، جایگاه برند شما را در ذهن مخاطب تثبیت کرده و شیک بودن ظاهری آن باعث می شود که دارنده اش آن را همیشه به همراه داشته باشد. فلش مموری های تبلیغاتی چرمی در انواع، دکمه دار، قفل دار، آویزی و... موجودند.

فلش مموری چرمی

فلش مموری تبلیغاتی فلزی

فلش مموری تبلیغاتی فلزی علاوه بر داشتن ظاهر زیبا و مدرن دوام بالایی دارند و حک لوگو و نام شرکت ظاهرشان جذاب تر هم می شود. فلش مموری تبلیغاتی فلزی با سرعت بالا و در حجم های مختلف موجود است و می تواند هدیه تبلیغاتی مناسبی در شأن شرکت یا سازمانتان باشد.

فلش مموری تبلیغاتی

فلش مموری تبلیغاتی کریستالی

فلش مموری تبلیغاتی کریستالی یکی از زیباترین انواع فلش مموری تبلیغاتی می باشد. نام و لوگوی حک شده بر روی فلش مموری تبلیغاتی کریستالی توسط چراغ ال ایی دی که رنگش قابل انتخاب می باشد روشن شده و شروع به چشمک زدن می کند و نمای زیبایی را ویژه در نور کم ایجاد می کند. همچنین فلش مموری کریستالی قابلیت چاپ لوگو به صورت 3 بعدی را دارد که با جذابیت ظاهریش قطعا هرگز از خاطر مشتریانتان نخواهد رفت.

فلش مموری تبلیغاتی